Vaflių receptas „Redmond Multicooker” įrenginyje

Šie „Redmond” daugiafunkcinėje keptuvėje „Multicooker” pagaminti vafliai būna purūs, gardžiai minkšti ir su šiek tiek traškiais kraštais. Tai greitai ir lengvai pagaminama, o rezultatas – skanus! Tokius vaflius galite patiekti su šviežiais vaisiais ir uogomis, su ledų kauburėliu, su kondensuotu pienu, sirupu ar uogomis iš uogienės; bet koks variantas bus skanus. Iš nurodyto ingredientų kiekio pagaminsite 8 vaflius. Ar mes juos pagaminsime?!

Sudedamosios dalys

Norėdami gaminti vaflius „Redmond” daugiafunkcinėje keptuvėje, turėsite:

 • 100 g sviesto;
 • 2 kiaušiniai;
 • 100 g cukraus;
 • 1 šaukštelis kepimo miltelių;
 • 150 g miltų.

Procesas

 1. Norėdami gaminti vaflius „Redmond” daugiafunkcinėje keptuvėje, uždėkite keičiamas vaflių lėkštes, kaip nurodyta instrukcijose. Neriebaluokite vaflių plokščių!
 2. Įjunkite daugiafunkcinę keptuvę į elektros lizdą. Įjungus prietaisą užsidega raudona lemputė, kuri rodo, kad orkaitė įkaista.
 3. Kai daugiafunkcinė keptuvė paruošta naudoti, valdymo skydelyje užsidega žalia lemputė. Šiuo metu vaflius galima kepti. Daugiafunkcinė keptuvė įkaista maždaug 3-5 minutes – tiek laiko užtenka tešlai pagaminti.
 4. Sviestą supjaustykite kubeliais, kad gautumėte tešlą.
 5. Sviestą ištirpinkite mikrobangų krosnelėje (30 sekundžių). Į ištirpintą šiltą sviestą suberkite cukrų ir išmaišykite šaukštu.
 6. Į sviesto ir cukraus mišinį įmuškite kiaušinius ir 2 minutes plakite mikseriu. Per tą laiką mišinys tampa vientisas ir baltas.
 7. Atskirame dubenyje sumaišykite miltus ir kepimo miltelius.
 8. Į maišytuvu suplaktą masę suberkite miltus ir kepimo miltelius, gerai išmaišykite.
 9. Tešla turi būti gana tiršta, konsistencija primins tirštą naminę grietinę. Į kiekvieną įkaitintos „Redmond Multicooker” vaflinės plokštelės pusę dėkite po 1 valgomąjį šaukštą tešlos.
 10. Uždarykite dangtį ir kepkite vaflius, kol jie paruduos (apie 5-7 minutes).
 11. Išimkite paruoštus vaflius, sudėkite juos į serviravimo lėkštę ir atvėsinkite. Užpilkite vaflius uogienės sirupu kartu su uogomis ir patiekite su mėtų lapeliais prie kavos ar arbatos.
 12. „Redmond” daugiafunkcinėje keptuvėje vafliai būna labai purūs. Sėskite visi prie stalo!
 13. Mėgaukitės arbatos gėrimu, draugai!

 

Parašykite komentarą