Vaisių Salotos Su Jogurtu

Vaisių salotos su jogurtu

Siūlau pasigaminti vitaminingų žiemos salotų iš šviežių vaisių, pagardintų jogurtu, džiovintomis slyvomis ir graikiniais riešutais. Toks desertas patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems.

Sudedamosios dalys

Vaisių salotoms su jogurtu paruošti reikės:

 • 2 obuoliai;
 • 2 bananai;
 • 2 kiviai;
 • 2 kriaušės;
 • 1 apelsinas.

Vaisių Salotos Su Jogurtu Vaisių salotų padažui:

 • 400-500 ml geriamojo jogurto (turiu persikų jogurto);
 • 2-3 šaukšteliai medaus;
 • 100-150 g džiovintų slyvų;
 • 50 g graikinių riešutų.

Vaisių Salotos Su Jogurtu Maisto gaminimo procesas

 1. Vaisių salotoms reikės šių ingredientų. Slyvas kelias minutes pamirkykite karštame vandenyje, tada nusausinkite ir supjaustykite mažais kubeliais. Nuluptus graikinius riešutus lengvai susmulkinkite peiliu (ne smulkiai).
 2. Sumaišykite graikinius riešutus, džiovintas slyvas, medų ir paprastą jogurtą, gerai išmaišykite ir palikite 10-15 minučių, kad pasigamintų vaisių salotų padažas.
 3. Nulupkite apelsiną, supjaustykite skiltelėmis ir, jei reikia, nulupkite odelę. Iš obuolių ir kriaušių pašalinkite sėklas (odeles galite palikti). Nuluptus kivius ir bananus, apelsiną, obuolius ir kriaušes supjaustykite mažais gabalėliais.
 4. Supjaustytus vaisius galite iš karto sumaišyti su jogurtiniu padažu arba salotas sluoksniais sudėti į aukštas stiklines. Ant apatinio sluoksnio sudėkite obuolius, tada kriaušes, apelsinus, bananus ir kivius, kiekvieną sluoksnį užpilkite padažu.
 5. Galima patiekti mūsų sultingų, skanių vaisių salotų, pagardintų jogurtu.
 6. Gero apetito!

Vaisių salotos su jogurtu

Jogurtai su vaisių gabalėliais yra plačiai paplitę ir daugelio mėgstami. Bet ką daryti atvirkščiai: prie daugybės vaisių pridėti šiek tiek jogurto? Gausite tokias vaisių salotas su jogurtu, skanias ir labai lengvas!

Vaisių salotas galima vadinti pačiomis naudingiausiomis desertų rūšimis kartu su medumi ir kitais natūraliais saldumynais. Tokias salotas rekomenduojama valgyti ryte (nes būtent ryte ir po pietų gydytojai ir mitybos specialistai visiems rekomenduoja valgyti vaisius), tačiau jei vakare labai norisi saldumynų, tokio deserto negalite atsisakyti. Tiesą sakant, vaisių salotų su jogurtu receptas gali būti bet koks: naudokite mėgstamus vaisius ir jogurtą, ir jis visai nebūtinai turi būti natūralus, salotų padažui galite imti įvairių skonių jogurtus.

Pagrindinė tokių salotų ruošimo taisyklė – naudoti skirtingų rūšių vaisius, tiek rūgščius, tiek saldžius, maždaug tokiomis pačiomis proporcijomis. Uogų priedas turės didelės įtakos bet kokių vaisių salotų skoniui.

Ingredientai

200 giogurto

2 vnt. mandarinų

2 vnt. obuolių

2 vnt. kivių

1 vnt. bananų

Parašykite komentarą