kopustu salotos su majonezu

ŠVIEŽIŲ KOPŪSTŲ SALOTOS SU MAJONEZU

Skanios ir sveikos šviežių daržovių salotos! Daržovių salotos yra ne tik puikus užkandis, bet ir puikus priedas prie bet kokių mėsos patiekalų. Šviežių kopūstų salotos tai puikiai patvirtina. Kaip padažą galite naudoti ir majonezą, ir grietinę. Kopūstuose yra daug naudingų medžiagų ir mikroelementų, kurie taip reikalingi mūsų organizmui. Todėl patiekalai iš šviežių kopūstų turėtų užimti garbingą vietą ant mūsų stalo. O pats poliariškiausias jo panaudojimas – salotose! Pasistenkite gerai maitintis!

SUDĖTIS / SUDEDAMOSIOS DALYS

 • Kopūstai – 400 g
 • agurkai – 2 vnt.
 • žaliasis svogūnas – 50 gr
 • Kiaušiniai – 3 vnt.
 • Majonezas – 50 gr

VALGYMO METODAS

 1. Senovės gydytojai primygtinai rekomendavo motinoms maitinti vaikus šviežiais kopūstais, kad jie užaugtų stiprūs ir sveiki. Nuo tų laikų kopūstai mažai pasikeitė. Jie tinka ir vieni, ir kartu su kitais produktais, ypač su daržovėmis salotose. Kopūstai labai naudingi ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems.
 2. Kopūstų salotas gana paprasta paruošti, o jų sudedamosios dalys yra labai prieinamos. Kai tik pavasarį pasirodo šviežių daržovių ir žalumynų, visada stengiuosi paruošti pakankamą kiekį daržovių salotų.
 3. Prieš ruošdami salotas, paruoškite visus reikiamus ingredientus – nuplaukite agurkus ir žalumynus. Kiaušinius išvirkite, atvėsinkite ir nulupkite.
 4. Smulkiai supjaustykite kopūstus ir nepamirškite daug rankų. Kuo ploniau jis bus supjaustytas, tuo salotos bus skanesnės! Kartu jis šiek tiek išleis sultis ir taps minkštesnis. Tačiau jei kopūstas jaunas, šviežias ir sultingas, to gali ir neprireikti. Pažvelkite į savo kopūstus. Tuo pačiu metu jis šiek tiek išleis sultis ir taps minkštesnis. Supjaustykite agurkus juostelėmis ir pridėkite prie kopūstų.
 5. Pridėkite smulkiai supjaustytą žaliąjį svogūną ir susmulkintus virtus kiaušinius. Pagal skonį į salotas įpilkite šiek tiek majonezo. Viską gerai išmaišykite. Neserviruokite salotų tame pačiame dubenyje, kuriame jas ruošėte. Geriausia paruoštas salotas sudėti į salotinę ir šiek tiek atvėsinti šaldytuve.
 6. Tokios salotos tikrai pradžiugins ir jus, ir jūsų svečius gaiviu ir lengvu skoniu. Jei į salotas įdėsite šiek tiek smulkinto česnako, išgausite visiškai naują skonį ir aromatą.
 7. Patiekite jas šeimos vakarienei arba ant šventinio stalo. Skanu!

Parašykite komentarą