Baltymai ir kremas vandens vonelėje

Vandenyje virtas kremas yra mano mėgstamiausias, juo išlyginu ir puošiu visus savo pyragus. Pagaminti jį gana paprasta, jis purus, skanus, puikiai išlaiko formą ir visada išeina puikus. Kremą galima dažyti bet kokiomis norimomis spalvomis, pavyzdžiui, naudojant sausus arba gelinius maistinius dažus. Būtinai išbandykite, jums taip pat patiks!

Sudedamosios dalys

Vandens vonioje pagamintam kremui reikės:

  • 3 atšaldyti žali baltymai – 3 vnt;
  • cukraus – 150 g;
  • vanilinio cukraus – 0,5 paketėlio;
  • citrinos rūgšties – 0,5 šaukštelio.

Virimo procedūra

  1. Į dubenį arba puodą sudėkite žalius, atvėsintus baltymus, cukrų, vanilinį cukrų ir citrinos rūgštį.
  2. Kiaušinių baltymus kelias sekundes maišykite su cukrumi ir citrinos rūgštimi, kad viskas susimaišytų.
  3. Į didesnį puodą nei tas, kuriame buvo plakami baltymai, supilkite vandenį, pastatykite ant ugnies, užvirinkite, sumažinkite ugnį. Tada padėkite indą su baltymais ant indo su vandeniu taip, kad jie nesiliestų su verdančio vandens dugnu (vandens vonioje). Iš pradžių maišytuvą įjunkite mažu greičiu, o paskui – dideliu. Grietinėlę plakite apie 10 minučių, ji turėtų pradėti atsiskirti nuo keptuvės sienelių. Turėtumėte pajusti, kad plakta grietinėlė jau paruošta – maišytuvu bus sunku dirbti, o kremas pradės suktis ant plaktuvo. Nuimkite keptuvę nuo viryklės ir toliau plakite dar 1,5-2 minutes. Taip gausite labai purų ir stabilų baltyminį kremą.
  4. Leiskite vandens vonelėje paruoštam puikiam baltai baltam kremui atvėsti, tada juo galėsite papuošti tortą. Paruoštą kremą galima sumaišyti su maistiniais dažikliais.
  5. Gero apetito!

 

Parašykite komentarą