Dantų balinimas natūraliomis priemonėmis

Balinimas natūraliomis priemonėmis

Ar jūs norite pasiekti baltus ir spindinčius dantis be jokio chemijos? Jūsų svajonė gali tapti tikrove naudojant natūralias priemones, kurios padeda balinti dantis ir tuo pačiu laikyti juos sveikus. Šiame straipsnyje pateiksime jums keletą efektyvių ir paprastų būdų, kaip balinti dantis naudojant natūralias medžiagas.

1. Aktivinės anglies dėmių šalinimas

Didelis dantų dėmių šalinimo būdas yra naudoti aktyvintąją anglį. Ji yra natūralus absorberis, kuris sugeria kenksmingas medžiagas ir įsisavina neigiamus dantų dėmelių poveikius. Norėdami tai padaryti, užtepkite nedidelį kiekį aktyvintos anglies ant dantų šepetėlio ir švelniai valykite dantis maždaug du minutes. Po to kruopščiai nuplaukite burną ir dantis. Tačiau šią procedūrą reikėtų atlikti tik kartą per savaitę, nes per dažnas naudojimas gali pažeisti dantų emalį.

2. Kokosų aliejaus skalavimas

Kokosų aliejus yra puikus natūralus antibakterinis agentas, kuris taip pat gali padėti balinti dantis. Norėdami tai padaryti, paimkite šaukštą kokosų aliejaus ir skalaukite jį burnoje maždaug 15–20 minučių. Tai vadinama „aliejaus tirpumu”. Tiesą sakant, tai gali būti gana ilgas laikotarpis, tačiau šis procesas padeda išvalyti dantis ir pašalinti dantų dėmes. Po skalavimo burną gerai nuplaukite ir šepetėliu išvalykite dantis įprastu būdu. Šį metodą galite naudoti kasdien arba keletą kartų per savaitę.

3. Citrinų arba apelsinų žievelių trinimas

Citrinų arba apelsinų žievelių naudojimas dantų balinimui yra dar vienas natūralus būdas. Sausą citrinos arba apelsino žievelę švelniai trinkite po dantenomis maždaug 2 minutes. Tai padeda pašalinti dantis nuo dantų paviršiaus ir pagerina jų spalvą. Tačiau būkite atsargūs, nes šis metodas gali paveikti dantų jautrumą, todėl nerekomenduojama tai daryti per dažnai.

4. Sodos ir hidrogeno peroksido pasta

Maišykite šiek tiek sodos su hidrogeno peroksidu, kad susidarytų pasta. Švelniai valykite dantis su šia mišiniu maždaug du minutes. Sodos abrazyvumas padeda pašalinti dantis nuo dėmių ir dantų dėmių. Tačiau šią priemonę reikėtų naudoti tik kartą per savaitę, nes soda gali būti per abrazyvi dantų emaliui.

5. Teisinga burnos higiena

Gerų dantų spalvos palaikymo praktikų dalis yra reguliarios ir tinkamos burnos higienos priemonės. Teisingas dantų šepetėliavimas bent du kartus per dieną, naudojant tinkamą šepetėlį ir dantų pastą, yra esminis. Be to, naudokite siūlą arba tarpdantį, kad išvalytumėte sunkiai pasiekiamas vietas tarp dantų.

Naudojant šias natūralias priemones ir atlikdami tinkamą burnos higieną, galite pasiekti baltus ir sveikus dantis. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad natūralios priemonės gali užtrukti ilgiau, kol matysite rezultatus. Jei norite greitesnių rezultatų, galbūt verta pasikonsultuoti su odontologu ir išsiaiškinti profesionalių balinimo procedūrų galimybes.

Parašykite komentarą